BLOG

Komfort i przyjazna atmosfera w Diamond Dental

Komfort i przyjazna atmosfera
Wszystko, co pacjent widzi po wejściu do firmy, wpływa na to, co myśli o oferowanych tu usługach.
Spójny, adekwatny do profilu prowadzonej działalności wystrój wnętrza sprzyja budowaniu zaufania. Kształtuje przekonanie o profesjonalizmie pracujących tu ludzi.
System identyfikacji wizualnej Diamond Dental obejmuje wiele elementów powiązanych ze sobą, spójnych, które identyfikują i wyróżniają nas na tle konkurencji, m. in.: zestaw kolorów, logo, charakterystyczna forma, wzór.
Niestandardowy sposób aranżacji wnętrza Diamond Dental wymagał niestandardowych rozwiązań montażowych, przez co wnętrze nabrało wyjątkowego charakteru.
Dbamy o komfort i przyjazną atmosferę. Pacjenci umawiani są na konkretną godzinę, tak aby nie musieli długo czekać. W poczekalni znajduje się olbrzymie magiczne akwarium (o pojemności 540 litrów), przy którym można odpocząć, delektując się aromatyczną kawą, pyszną herbatą czy źródlaną wodą. Dla tych, którzy chcieliby skorzystać z internetu, udostępniamy darmowe WiFi.
Wnętrze poczekalni zaaranżowaliśmy w taki sposób, aby pacjenci czuli się bezstresowo i bezpiecznie. Osiągnęliśmy to przez odpowiedni dobór kolorów: białego, ponieważ kojarzy się z czystością i bezpieczeństwem; srebrnego, który symbolizuje solidność i dobrze komponuje się z uspakajającym odcieniem fioletu.
Meble w minimalistycznym i nowoczesnym stylu wyglądają elegancko i świeżo oraz nadają wnętrzu profesjonalnego charakteru; dopełnieniem przyjemnej atmosfery jest odpowiednio dobrane, niemęczące oświetlenie o barwie białej i ciepłej.
W poczekalni wydzielonych jest kilka stref: dobrze widoczna od wejścia głównego recepcja, miejsce na okrycia wierzchnie pacjentów, strefa relaksu, strefa telewizyjna; wygodę zapewnia także łatwy dostęp do komfortowo urządzonych toalet.
W Diamond Dental używamy świec zapachowych, które działają wyciszająco i kojąco na zmysły, uwalniany przez nie zapach jest bardzo naturalny i przyjemny. Dziś wchodząc do Diamond Dental zamiast zapachu środków do dezynfekcji powierzchni wita nas zapach cedru, cynamonu czy egzotycznej wanilii. Paląca się świeca wydaje dźwięk, który przypomina odgłos palącego się drewna w kominku.
Poczekalnia, w której wita pacjenta uśmiechnięta obsługa oraz przyjemny wystrój to wizytówka placówki.
Oczywiście, to nie tylko wnętrze się liczy, dlatego dbamy o miłą i profesjonalną obsługę naszych pacjentów.