Umów się na wizytę >>

OPINIE

Opinie

Diamond Dental

„Pierwszy raz poczułem pełen profesjonalizm u stomatologa. Bez zbędnych iluzji, konkretnie i rzeczowo. Zdecydowanie kontynuuję leczenie w Diamond Dental.”

Maciej

Higienistka: Renata Dutkowska

Bardzo sympatycznie i z uśmiechem, wizyta przebiega bezstresowo.

Paulina

Lekarz dentysta: Anna Oblińska

Panią doktor Anię Oblińską można polecić każdemu z czystym sumieniem. To właściwa osoba na właściwym miejscu. Duże doświadczenie i wykonanie bez poprawek. Poza tym jet delikatną i miłą osobą.

Grzegorz

Lekarz dentysta: Ewa Żochowska – Kania

Doskonałe podejście do pacjenta.
Dobry dialog, precyzyjne zdefiniowanie potrzeb i problemu klienta – szczegółowa porada i pomoc. Wszytko na najwyższym poziomie. Polecam szczególnie tym wymagającym.

Hubert

Lekarz dentysta: Marcin Łosek

Świetny specjalista .Jest on niezwykle delikatny i opanowany . Polecam wszystkim właśnie tego stomatologa.

Ola

Lekarz dentysta: Andrzej Birula

Na morzu pełen spokój i można w niego wierzyć.

Jerzy

Lekarz dentysta: Małgorzata Lipa

Na samą myśl o leczeniu kanałowym przebiegały mnie ciarki, jednak jak się okazuje wszystko zależy od lekarza. Pani Gosia ma świetny kontakt z pacjentem, no i co najważniejsze – jest bardzo skrupulatna.

Katarzyna

Higienistka: Aleksandra Kuśmider

Duży plus dla pani higienistki za dokładność, jeszcze nigdy nie miałam tak perfekcyjnie, a przy tym delikatnie wyczyszczonych zębów. Serdecznie polecam.

Natalia

Lekarz dentysta: Anna Oblińska

Profesjonalizm, uśmiech, cierpliwość, wprost niezwykła umiejętność kontaktu z małym emocjonalnym pacjentem. Jako matka jestem pod ogromnym wrażeniem zaangażowania Pani doktor. Razem z synem dziękujemy serdecznie.

Anna

Lekarz dentysta: Marcin Łosek

Spokojny, cierpliwy i ma super podejście do pacjenta. To jedyny dentysta u którego usiądę na fotel bez strachu. Polecam!!!

Sylwia

Lekarz dentysta: Andrzej Birula

Jestem bardzo miło zaskoczona, pełen profesjonalizm, miła obsługa. Takiej kliniki w Górze Kalwarii się nie spodziewałam.

Beata

Lekarz dentysta: Anna Oblińska

Super Stomatolog. Bez stresu, bez bólu. Miło i przyjemnie.

Renata

Lekarz dentysta: Małgorzata Lipa

Szczerze polecam! Jeśli szukacie dobrego ortodonty, to zdecydowanie jest nim pani doktor!! Leczenie przebiegało sprawnie i według ustalonego wcześniej harmonogramu.

Nina

Lekarz dentysta: Andrzej Birula

Jestem pacjentką doktora, zęby wspaniale wyglądają, każdy ząb bardzo dokładnie, precyzyjnie wyleczony, atmosfera bardzo miła:) Nie szukam już innego dentysty wiem, że moje ząbki są w najlepszych rękach.

Marzena

Lekarz dentysta: István Tánczos

Diamond Dental nie bez przyczyny posiada taką nazwę, klinika dr Istvána Tánczos jest nie tylko miejscem, w którym pacjent odnajduje empatię dla swojego bólu, gdzie przywracany jest piękny uśmiech ale przede wszystkim rzadko spotykane indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań pacjenta oraz nieskazitelnie czyste. Ekstrakcja korzenia w wykonaniu dr Tánczos to wirtuozeria dzięki której nie poczułam bólu ani w trakcie wykonywania zabiegu jak i dzień później. W mojej ocenie nazwa kliniki jak i dr István Tánczos nie pozostawiają żadnych wątpliwości, że są niepokonani wraz z profesjonalizmem dr Istvana wzajemnie się dopełniają. POLECAM!

Irena

Lekarz dentysta: István Tánczos

Wybitny specjalista! Perfekcyjnie opracowany plan leczenia w każdym detalu. Profesjonalizm i wysoki komfort! Wybór najlepszego rozwiązania dla pacjenta, także pod względem finansowym. Miejsce dla szczególnie wymagających – ceniącym najwyższą jakość usług. Dziękuję.

Hubert

Lekarz dentysta: Lekarz dentysta: Marcin Łosek

Wspaniały lekarz kiedyś bałam się dentystów a teraz idę bez żadnego smutku na twarzy tylko z uśmiechem . Ma niezwykły głos hipnotyzujący. Umie rozładować niepotrzebne napięcie. No i najważniejsze świetnie leczy ząbki.

Pewna dziewczyna

Lekarz dentysta: István Tánczos

Profesjonalista, wybiera wersje leczenia korzystne dla pacjenta, zachowując właściwy poziom leczenia. Wysoka suma wynika z leczenia kanałowego zęba.

Anonim

Lekarz dentysta: István Tánczos

Świetny lekarz, uprzejmy, tłumaczy chorobę, niedrogi, bardzo jestem zadowolona! A oprócz w/w dla mnie było ważne, że Pan Doktor rozmawia w moim języku, nie tylko po polsku .Bardzo gorąco polecam.

Anonim

Lekarz dentysta: István Tánczos

Jedynym minusem są dosyć wysokie ceny (za usługę, materiał). Zdecydowanie polecam wszystkim tego stomatologa, u którego od 10 lat leczy się cała moja rodzina.

Edyta

Lekarz dentysta: István Tánczos

Szczerze polecam! Pan Doktor jest świetnym specjalistą.

Anonim

Lekarz dentysta: István Tánczos

26 lat chodzę do stomatologa, ale takiego super podejścia jeszcze nie widziałem. Poziom pracy, współpraca z personelem, podejście, coś niesamowitego. Mogę polecać każdemu.

Anonim

Lekarz dentysta: István Tánczos

Kompleksowo podszedł do moich problemów, czułam się naprawdę komfortowo, a zęby (implanty) jak prawdziwe.

Anonim

Lekarz dentysta: István Tánczos

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Pana Doktora Istvána Tánczos – rewelacyjny stomatolog, bezboleśnie leczy zęby, potrafi rozładować stres klienta, a przy tym on niezwykły, przesympatyczny, miły, skromny i pomocny CZŁOWIEK. Dodatkowo Doktor Tánczos rozmawia ze mną po węgiersku ? Klinika jest bardzo przyjazna, gabinet z najlepszymi materiałami i sprzętem. Polecam z całego serca.

Dorota